Skoki w tandemie nad morzem

Jastarnia, Hel - Strefa Sky Camp Baltic

Skoki ze spadochronem nad morzem

Nie zadowalają Cię zwykłe rozwiązania i oczekujesz od życia czegoś więcej? W takim razie skoki w tandemie nad morzem to propozycja stworzona dla Ciebie! Wybierając ten wariant lotu ze spadochronem nie tylko zyskujesz niezapomniane przeżycie, które będziesz mógł z wypiekami na twarzy opowiadać swoim wnukom, ale masz ponadto możliwość podziwiania zapierających dech w piersiach widoków na Jastarnię na Helu i cały Bałtyk!

Skoki spadochronowe w tandemie charakteryzują się tym, że podczas lotu nad bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowany instruktor. Dzięki temu uczestnik nie musi się niczym martwić – zamiast tego może delektować się widokami oraz skrzętnie zapamiętywać wszystko z tych kilku sekund, gdy ma wrażenie, że naprawdę lata. Przed rozpoczęciem każdy uczestnik dostaje od instruktora niezbędne wskazówki oraz ubiera specjalną kamizelkę ratunkową. Wtedy również zostanie przeprowadzony z Tobą krótki wywiad – gwarantujemy, że możliwość późniejszego obejrzenia swojego zachowania chwilę przed lotem poprawi Ci humor w trudnych chwilach!

Poniżej pozostawiamy do Twojej informacji opis tego, co się będzie działo, gdy wykupisz u nas skok spadochronowy w tandemie. Możesz też podarować voucher bliskiej osobie, która lubi ekstremalne przygody!

Skok w
tandemie
nad morzem

A oto, co się będzie działo krok po kroku.
Zobacz
Skok na spadochronie jest sam w sobie przeżyciem naprawdę wyjątkowym. Ale jeśli jesteś wymagający i żądasz od życia wszystkiego, co najlepsze, to Jastarnia na Helu będzie dla Ciebie idealną opcją. Spektakularne widoki na Półwysep, Bałtyk i Zatokę Pucką zostaną w Twojej pamięci już na zawsze!
W każdym miejscu, gdzie możesz skoczyć ze spadochronem przeżyjesz coś wyjątkowego. Ale tylko w Jastarni, z widokiem na Półwysep Helski, doświadczysz tak niesamowitych widoków, jakie dostarczyć może tylko ten wyjątkowy polski zakątek. Z całego świata przyjeżdżają do nas skoczkowie i klienci, żeby skoczyć w tym wyjątkowym miejscu.
Nasi tandem piloci to naprawdę najlepsi profesjonaliści w kraju. Mają tysiące skoków na koncie i potrafią doskonale nawigować spadochronem, dlatego też nie musisz obawiać się lądowania w wodzie. Skaczemy w Jastarni od 2012 roku i nigdy jeszcze nikt nie zamoczył nawet sznurówki!

Skok nad helem

Krok po kroku

Gdy przyjedziesz na lotnisko w Jastarni, poprosimy Cię o Twoje dane. Zajmie się Tobą Twój tandem pilot, a kamerzysta zrobi z Tobą krótki wywiad do filmu. Będziesz też poproszony o ubranie kamizelki ratunkowej.

W górę!

Proszę zająć miejsca!

Gdy będziesz już ubrany w kombinezon i uprząż, pozostaje tylko lecieć na górę. Nasz nowoczesny, turbośmigłowy samolot poleci z Tobą i tandem pilotem na 4000 metrów. W tym czasie podziwiaj widoki, bo jest naprawdę pięknie! Mniej więcej na 3000-3500 metrów Twój tandem pilot połączy Wasze uprzęże. Od tej chwili będziecie nierozłączni aż do lądowania.

Hel z 4000 metrów!

Podziwiaj i przeżywaj!

A po chwili nadchodzi już TEN moment. Drzwi się otwierają, do środka wdziera się powietrze i hałas, a po chwili również i Ty lecisz 200 km/h w dół, w stronę Bałtyku, Zatoki Puckiej i przepięknego Półwyspu Helskiego! Korzystaj z każdej sekundy!

Na otwartym spadochronie

Lądowanie na lotnisku

Gdy tandem pilot otworzy już spadochron, będziesz mieć kilka minut na podziwianie fantastycznych widoków. Polecicie chwilę w stronę Juraty i Helu, później chwilę w stronę Władysławowa, więc obejrzysz całość Półwyspu bardzo dokładnie. Po paru minutach tandem pilot przygotuje Cię do miękkiego lądowania.

Opcja podstawowa

Pełna oferta skoku w tandemie bez wideofilmowania i zdjęć

PLN 990

Zarezerwuj

Opcja z wideofilmowaniem

Skok tandemowy z opcjonalną usługą wideofilmowania + zdjęcia

PLN 1390

Zarezerwuj
Kup voucher

Rabat 5%

Zamów skok spadochronowy w tandemie w prezencie dla bliskiej osoby lub... dla siebie. Zaoszczędzisz aż 5%

A może
Skok nad morzem?

Masz urodziny?
Rabat 10%

Bezpłatna rezerwacja

Kurs spadochronowy AFF

Dowiedz się więcej

Sky Camp

Lotnisko Jastarnia
ul. Mickiewicza
84-140 Jastarnia

T +48 730 528 528
E bok@skycamp.pl