Skok spadochronowy w tandemie

Skok z instruktorem w tandemie - Poznań (Kazimierz Biskupi)

Skoki spadochronowe w tandemie

Chcesz spełnić swoje marzenie, które chodzi Ci po głowie od dziecka? Jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń i lubisz niezapomniane przygody oraz przepiękne widoki? Podaruj sobie wspomnienia, które pozostaną z Tobą na całe życie i zdecyduj się na skok ze spadochronem w tandemie! To rozwiązanie, które gwarantuje bezpieczeństwo, ponieważ pozostaniesz w rękach wykwalifikowanego instruktora, który nad wszystkim zapanuje i o wszystko zadba. Ty masz tylko jedno zadanie – świetnie się bawić!

Oferowane przez nas skoki spadochronowe w tandemie odbywają się w Kazimierzu Biskupim zlokalizowanym w pobliżu Poznania. Na tej stronie możesz zapoznać się z przebiegiem całego przedsięwzięcia. Na początku oczywiście musimy dopełnić kilku formalności, ale zaraz po tym zaczyna się prawdziwa zabawa. Podczas lotu instruktor przekaże w Twoje ręce sterowniki, dzięki czemu będziesz miał pełną kontrolę – gwarantujemy, że taki skok w tandemie ze spadochronem zapamiętasz na całe życie!

W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać opcję podstawową lub tę z wideofilmowaniem, dzięki której lot pozostanie nie tylko w Twojej pamięci, ale również będzie uwieczniony w postaci filmu oraz zdjęć. My uważamy, że warto, a Ty?

Skok w
tandemie

A oto, co się będzie działo krok po kroku.
Zobacz
Marzysz, by dowiedzieć się jak to jest naprawdę latać? Skok w tandemie, to idealny sposób na rozpoczęcie wspaniałej przygody. Na wysokość 4000 metrów wyniesiemy Cię nowym, turbośmigłowym samolotem PAC 750 XSTOL, a skok wykonają z Tobą najlepsi profesjonaliści w kraju: tandem piloci z wieloletnim doświadczeniem i podniebni artyści, którzy nagrają i sfotografują Twoją przygodę, by wspomnienia nigdy nie wyblakły!
Wspaniale! Czujesz niesamowitą wolność, adrenalinę i emocje, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Roller coster, bungee czy lot samolotem nie mogą równać się z tym, co przeżywasz lecąc 200 km/h do ziemi przez prawie minutę!
Wbrew legendom wywodzącym się z zamierzchłych czasów, otwarcie spadochronu nie ma nic wspólnego z bolesnym szarpnięciem. Otwarcia są przeważnie bardzo delikatne i w zasadzie dopiero na otwartej czaszy orientujesz się, co się dokładnie stało. Również warto obalić mity zwiążane z lądowaniem. Twoje nogi w ogóle nie biorą w nim udziału - na ziemi ląduje tandem pilot na swoje nogi, a Ty dotykasz ziemi, gdy jest już ”po wszystkim”.

Krok po kroku

Zaczynamy

Gdy przyjedziesz na strefę spadochronową, poprosimy Cię o Twoje dane i dopełnimy wszelkich formalności przed skokiem. Zajmie się Tobą Twój tandem pilot, a kamerzysta zrobi z Tobą krótki wywiad do filmu.

Do samolotu!

Proszę zająć miejsca!

Gdy przyjdzie czas na Twój wylot, tandem pilot i kamerzysta ubiorą Cię w kombinezon, dadzą uprząż i gogle, a następnie zaprowadzą do naszego samolotu. Polecisz na górę samolotem PAC 750XSTOL, wygodną i całkiem nową maszyną, wyprodukowaną specjalnie dla nas w maju 2016.

Czas na skok i lot!

To jest Twoje 60 sekund!

Teraz jest ten moment - wyskakujesz z samolotu z 4000 metrów i pędzisz w dół 200 km/h! Poczucie wolności, przełamania własnych barier i spełnienia marzenia o lataniu - to się dzieje właśnie wtedy!

Lot na czaszy

I miękkie lądowanie

Po otwarciu spadochronu na 1500 metrów, tandem pilot przekaże Ci uchwyty sterownicze. Teraz to ty pilotujesz spadochron - możesz sam zdecydować, czy chcesz by Twój lot był delikatny i bardziej “krajoznawczy” czy chcesz się kręcić niczym bączek. Przed lądowaniem tandem pilot przejmie od Ciebie sterówki i miękko wyląduje.

Opcja podstawowa

Pełna oferta skoku w tandemie bez wideofilmowania i zdjęć

PLN 700

Zarezerwuj

Opcja z wideofilmowaniem

Skok tandemowy z opcjonalną usługą wideofilmowania + zdjęcia

PLN 980

Zarezerwuj
Kup voucher

Rabat 5%

Zamów skok spadochronowy w tandemie w prezencie dla bliskiej osoby lub... dla siebie. Zaoszczędzisz aż 5%

A może
skok nad morzem?

Masz urodziny?
Rabat 10%

Bezpłatna rezerwacja

Kurs spadochronowy AFF

Dowiedz się więcej

Sky Camp

Lotnisko Aeroklubu Konińskiego,
ul. Lotnicza 3,
62-530 Kazimierz Biskupi

T +48 730 528 528
E bok@skycamp.pl