Oferta dla firm

Imprezy integracyjne dla firm i grup zorganizowanych

Najlepsza integracja firmowa

Jeśli zależy Ci na tym, żeby Twoi pracownicy nie tylko docenili Cię jako pracodawcę, ale naprawdę zintegrowali się i świetnie bawili - skoki spadochronowe to najlepsza opcja. Organizujemy wyjazdy integracyjne dla małych i średnich grup.

  • Emocje pracownika

Nic tak skutecznie nie integruje jak wspólne silne emocje. Skok spadochronowy wywołuje strach, adrenalinę, poczucie przełamania barier, pokonania lęków i wyjątkowo silne uczucie wolności. Przeżywane w grupie - emocje te spajają zespół pracowników, dają im wspólną ”historię”, która ich wiąże emocjonalnie na długie lata.

  • Imprezy dla grup

Nie masz pomysłu na scenariusz przed imprezą urodzinową, wieczorem kawalerskim, albo panieńskim? Skoki spadochronowe to idealny prezent nie tylko dla osoby obdarowanej. Zróbcie to razem i całą grupą wyskoczcie ze spadochronem w okolicach Poznania, albo w Jastarni nad morzem. Zaufajcie nam - organizowaliśmy już nie jedną taką imprezę.

Sprecyzuj oczekiwania

Etap przygotowania

Aby przygotować ofertę dla Twojej firmy potrzebujemy kilka informacji. Przede wszystkim, ile osób będzie skakać oraz czy skoki mają być filmowane. Zastanówcie się również, czy chcecie u nas zostać na noc (max. 15 osób) oraz czy chcecie dodatkowe gadżety pamiątkowe dla uczestników.

Wybierz termin

spośród 120 skocznych dni w roku

Do dyspozycji w naszym kalendarzu masz zarówno dni robocze, jak i weekendy. W zależności od tego, jak duża będzie grupa, która skacze możemy wszytkie skoki wykonać w 1 dzień lub w rozłożeniu na dwa dni. Pamiętaj, że oprócz lotniska w Kazimierzu Biskupim koło Konina skaczemy również w Jastarni!

Elastyczność oferty

Dopasujemy się do Twoich potrzeb

Czasami koszt skoku z filmowaniem przekracza roczny budżet integracyjny przypadający na pracownika. Pamiętaj, że możemy dowolnie “podzielić” kwotę za skok pomiędzy Twoją firmę a pracownika. Z doświadczenia wiemy, że wielu pracowników chętnie dopłaci różnicę, żeby skorzystać z okazji i wyskoczyć ze spadochronem. Ponadto - oferujemy również szereg szkoleń merytorycznych, które można powiązać z wyjazdem integracyjnym, jeśli takie są wymagania Twojej organizacji.

Kup voucher

Rabat 5%

Zamów skok spadochronowy w tandemie w prezencie dla bliskiej osoby lub... dla siebie. Zaoszczędzisz aż 5%

W tygodniu
Rabat 100 zł na tandem

Masz urodziny?
Rabat 10%

Bezpłatna rezerwacja

Kurs spadochronowy AFF

Dowiedz się więcej

Poznań-Kobylnica

Lotnisko Poznań-Kobylnica,
62-006 Kobylnica

T +48 730 528 528
E bok@skycamp.pl


Poznań-Bednary

Lotnisko Poznań-Bednary,
62-010 Bednary

T +48 730 528 528
E bok@skycamp.pl