Skok spadochronowy w tandemie

Skok z instruktorem w tandemie - Poznań-Bednary

Skoki ze spadochronem w Bednarach koło Poznania

Jeśli jesteś miłośnikiem przygody i ekstremalnych wrażeń, skok spadochronowy to coś dla Ciebie. Zapraszamy na lotnisko Bednary pod Poznaniem, gdzie skoczysz ze spadochronem z 4000 metrów. Wybierając ten wariant lotu ze spadochronem nie tylko zyskujesz niezapomniane przeżycie, które będziesz mógł z wypiekami na twarzy opowiadać swoim wnukom, ale masz ponadto możliwość podziwiania Puszczy Zielonki i dzikiej natury w sercu Wielkopolski.

Skoki spadochronowe w tandemie charakteryzują się tym, że podczas lotu nad bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowany instruktor. Dzięki temu uczestnik nie musi się niczym martwić – zamiast tego może delektować się widokami oraz skrzętnie zapamiętywać wszystko z tych kilku sekund, gdy ma wrażenie, że naprawdę lata. Przed rozpoczęciem każdy uczestnik dostaje od instruktora niezbędne wskazówki oraz ubiera specjalną kamizelkę ratunkową. Wtedy również zostanie przeprowadzony z Tobą krótki wywiad – gwarantujemy, że możliwość późniejszego obejrzenia swojego zachowania chwilę przed lotem poprawi Ci humor w trudnych chwilach!

Poniżej pozostawiamy do Twojej informacji opis tego, co się będzie działo, gdy wykupisz u nas skok spadochronowy w tandemie. Możesz też podarować voucher bliskiej osobie, która lubi ekstremalne przygody!

Skok w
tandemie
Bednary

A oto, co się będzie działo krok po kroku.
Zobacz
4000 metrów to idealna wysokość skoku tandemowego i najwyższa możliwa bez dodatkowej aparatury tlenowej. W Sky Camp dajemy gwarancję skoku z takiego pułapu, co daje około 50-60 sekund swobodnego spadania!
Latamy turbośmigłowym samolotem PAC 750XL, rocznik 2016, który został wyprodukowany z myślą o skokach spadochronowych i wszystkimi zabezpieczeniami, jakie się z tym wiążą. Dodatkowo jest pięknie pomalowany!
Nasi tandem piloci to naprawdę najlepsi profesjonaliści w kraju z tysiącami skoków na koncie. Wykorzystujemy też jedynie sprzęt spadochronowy renomowanych producentów z USA, który podlega ścisłej kontroli i przeglądom co 6 miesięcy.

Skok w tandemie

Krok po kroku

Gdy przyjedziesz na lotnisko w Bednarach, poprosimy Cię o Twoje dane. Zajmie się Tobą Twój tandem pilot, a kamerzysta zrobi z Tobą krótki wywiad do filmu. Opowiedz o swoich oczekiwaniach!

W górę!

Proszę zająć miejsca!

Gdy będziesz już ubrany w kombinezon i uprząż, pozostaje tylko lecieć na górę. Nasz nowoczesny, turbośmigłowy samolot poleci z Tobą i tandem pilotem na 4000 metrów. W tym czasie podziwiaj widoki, bo jest naprawdę pięknie! Mniej więcej na 3000-3500 metrów Twój tandem pilot połączy Wasze uprzęże. Od tej chwili będziecie nierozłączni aż do lądowania.

Wyskok z samolotu!

Podziwiaj i przeżywaj!

A po chwili nadchodzi już TEN moment. Drzwi się otwierają, do środka wdziera się powietrze i hałas, a po chwili również i Ty lecisz 200 km/h w dół, w stronę ziemi! Baw się, śmiej, krzycz - korzystaj z każdej sekundy!

Na otwartym spadochronie

Lądowanie na lotnisku

Gdy tandem pilot otworzy już spadochron, będziesz mieć kilka minut na podziwianie widoków. Po poprawieniu uprzęży, żeby było Ci wygodniej, dostaniesz sterówki i możesz samodzielnie pokierować lotem spadochronu. Po paru minutach tandem pilot przygotuje Cię do miękkiego lądowania.

Opcja podstawowa

Pełna oferta skoku w tandemie bez wideofilmowania i zdjęć

PLN 1290

Zarezerwuj

Opcja z wideofilmowaniem

Skok tandemowy z usługą wideofilmowania + zdjęcia

PLN 1590

Zarezerwuj
Kup voucher

Rabat 100 zł

Zamów skok spadochronowy w tandemie w prezencie dla bliskiej osoby lub... dla siebie. Zaoszczędzisz 100 zł

W tygodniu
Rabat 100 zł na tandem

Masz urodziny?
Rabat 10%

Bezpłatna rezerwacja

Kurs spadochronowy AFF

Dowiedz się więcej

Poznań-Kobylnica

Lotnisko Poznań-Kobylnica,
62-006 Kobylnica

T +48 730 528 528
E bok@skycamp.pl


Poznań-Bednary

Lotnisko Poznań-Bednary,
62-010 Bednary

T +48 730 528 528
E bok@skycamp.pl